اقدام ستودنی زوج جوان دانشجو در جهت ترویج فرهنگ " ازدواج آسان" / مراسمی ساده با مهمانان ویژه

 زوج دانشجوی مشهدی در اقدامی مبتکرانه و ارزشی، کودکان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) را به عنوان میهمانان ویژه به جشن ازدواجشان دعوت کردند.

 به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مراسم ازدواج ریحانه زنگی ( فارغ التحصیل مقطع کارشناسی بهداشت محیط در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشجوی ارشد دانشگاه سبزوار ) و صالح تاج فرد ( دانشجوی ارشد مهندسی کامپیوتر ) هشتم آذر ماه در فضایی ساده، معنوی و با میهمانانی ویژه در شهربازی معارفی حرم مطهر برگزار شد.

 در این حرکت خداپسندانه، زوج جوان تمامی هزینه های مراسم ازدواج خود را وقف یک شادی ماندگار کرده و با مهمان کردن شماری از کودکان یتیم تحت حمایت در طرح محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطراتی شیرین و متفاوت از این مراسم را در ذهن خود و میهمانانشان رقم زدند.

این زوج دانشجو همچنین با تعیین مهریه 14سکه بهار آزادی، گامی ارزشمند در جهت فرهنگسازی ازدواج آسان و پایدار برداشته اند که می تواند الگویی مناسب برای جوانان در آستانه ازدواج باشد.

( متن کامل مصاحبه با این زوج دانشجو به سفارش مرکز خشت اول دانشگاه علوم پزشکی مشهد تهیه شده که پایان آذر ماه در هجدهمین شماره نشریه الکترونیک اشراق به ادرس www.nahad.mums.ac.ir منتشر خواهد شد .)

مراسم ازدواج زوج دانشجو8 آذر97 2

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 5

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 6

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 2

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 2

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 4 2

مراسم ازدواج زوج دانشجو آذر97 10

لینک های مرتبط با خبر:

http://webda.mums.ac.ir/index.php/social/cultural/20150-2018-12-03-07-39-30

https://www.yjc.ir/fa/news/6750032/